1396/5/3 سه‌شنبه

دوازدهمین نشست شورای هماهنگی حراست‎های وزارت امور اقتصادی و دارایی

دوازدهمین نشست شورای هماهنگی حراست‎های وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مقامات سازمان حراست کل کشور، معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیران مرکز حراست، مدیران کل حراست‏های بانک‏ها، گمرک، مالیاتی، بورس، بیمه مرکزی و شرکت‏های بیمه، و سایر مدیران حراست‏های تابعه به ریاست مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی، برگزار شد.

"دوازدهمین نشست شورای هماهنگی حراستهای وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مقامات سازمان حراست کل کشور، معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیران مرکز حراست، مدیران کل حراست‏های بانک‏ها، گمرک، مالیاتی، بورس، بیمه مرکزی و شرکت‏های بیمه، و سایر مدیران حراست‏های تابعه به ریاست مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی، برگزار شد.
دکتر میرشجاعیان معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی:
کارآیی و انسجام برنامه‏های اقتصاد مقاومتی به نحوی است که استعداد جایگزینی با برنامه‏های پنج ساله را دارد.
معاون اقتصادی وزیر که سخنران مدعو این نشست بود ضمن تشریح اقدامات وزارت امور اقتصادی و دارایی، کارنامه این وزارت را در اجرای تکالیف و تحقق اهداف در سال 95 بسیار مثبت ارزیابی نموده و ضمن تشریح دوازده پروژه اقدامی در سال 95 بیان داشتند: علیرغم ضعف‏هایی که در سال 94 برای اجرای پروژه‏های دوازده گانه وجود داشت در سال 95 با انسجام و هم افزایی بخش‏های مختلف، وزارت اقتصاد توانست به اهداف نهایی بیشتر پروژه‏ها دست یابد. ایشان همچنین با تشریح پروژه‏های اولویت دار سال 96،  نقش حراست‏ها در تحقق اهداف و همچنین راهکارهایی برای تحقق کامل اهداف پروژه ها را تبیین نمودند.
 دکتر اخلاقی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره بانک ملت 
تلاش برای جلب اعتماد همگان به اقتصاد کشور و بانک ها یک ضرورت است.
دکتر اخلاقی ضمن تشکر از حراست‏های وزارت اقتصاد برای حضور در بانک ملت نقش حراست‏ها را برای توانا سازی مدیریت دستگاه‏ها، آسیب شناسی و آسیب زدایی بسیار مهم ارزیابی نمودند. ایشان با بررسی چالش‏های مهم اقتصاد کشور به ویژه مشکلات  انباشته شده بانک‏ها از سال‏های قبل، گفتند: با همت جمعی و اراده جهادی از طریق افزایش اعتماد مردم به اقتصاد و بازار متشکل پولی کشور، این مشکلات به زودی برطرف خواهد شد.
آقای صالحی رئیس نشست شورای هماهنگی حراست های وزارت اقتصاد
حراست‏ها برای اجرای ماموریت‏‎های تخصصی به منظور تامین امنیت اقتصادی، توانمند تر از گذشته خواهند شد.
آقای صالحی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت اقتصاد در این نشست ضمن تبین چالش‏ها و آسیب‏های تهدید کننده امنیت اقتصادی کشور به نقش حراست‏ها در این خصوص پرداخته و ضمن آسیب شناسی اقدامات حراستی بر ضرورت چابک سازی و تخصصی سازی اقدامات حراست‏ها برای توسعه امنیت اقتصادی و مقابله با فساد و آسیب، تاکید نموده و راهکارهای آن ارایه نمودند.

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد.
^