1396/7/18 سه‌شنبه

سیزدهمین نشست شورای هماهنگی حراست‎های وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی

سیزدهمین نشست شورای هماهنگی حراست‎های وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیرکل اقتصادی وزارت اطلاعات

سیزدهمین نشست شورای هماهنگی حراستهای وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیرکل اقتصادی وزارت اطلاعات، مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، مدیران کل حراست‏های بانک‏ها، گمرک ج.ا.ا، سازمان امور مالیاتی، سازمان بورس، بیمه مرکزی ج.ا.ا و شرکت‏های بیمه، و سایر مدیران حراست‏های تابعه به ریاست مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست، برگزار شد.
در این نشست آقای صالحی رئیس شورا ضمن تبیین انتظارات وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و همچنین شورای معاونین وزارتخانه از حراست‏ها برای ارتقای کمی و کیفی کارآیی مقابله با فساد و آسیب‏ها با رویکرد پیشگیرانه، ضرورت های این ارتقا را بر شمرده و حوزه‏های تکالیف حراستی را تشریح نمودند.
در ادامه آقایان فراهانی دستجانی مدیر کمیته بانکی، عباسی مدیر کمیته بیمه‏ای، پهلوان زاده مدیر کمیته مالی ذیل شورای هماهنگی حراست‏های وابسته و تابعه گزارش اقدامات خود در راستای شناسایی و پایش گلوگاه‏های مفسده و آسیب را ارایه نمودند.
در این نشست آقای آقایی مشاور محترم وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت متبوع، ضمن تشریح برنامه‏های اداره کل بازرسی برای ارتقای سلامت اداری زمینه‏های تعامل با حراست و روش‏های هم افزایی بازرسی و حراستی را تشریح نمودند.

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد.
^