1398/5/12 شنبه

برگزاری نوزدهمین نشست شورای هماهنگی حراست های وابسته و تابعه وزارت اقتصاد

نوزدهمین نشست شورای هماهنگی حراست های وابسته و تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی، در راستای ارتقای همگرایی و هم افزایی حراست ها و به منظور تحقق تکالیف دفاع اقتصادی، مقابله با مفاسد اداری و مالی و انجام هماهنگی بین حراست های وابسته و تابعه و مرکز حراست وزارت اقتصاد، به میزبانی حراست بانک رفاه کارگران برگزار شد.

 آقای حجت اله صالحی رئیس مرکز حراست طی سخنانی در این نشست با بیان اینکه، ایران کانون حملات دول استکباری و عوامل منطقه ای آنان است، اظهار داشت: حراست ها، برای محافظت از اقتصاد کشور، باید در حيطه مسئولیت های خود تمام ظرفیت ها را فعال کنند.

 

آقای صالحی ضمن تبیین فرصت های ارزشمندی که اقتصاد ایران اکنون از آن برخوردار است، چالش های پیش رو بویژه برنامه های هوشمند دشمن برای تخریب اقتصاد ایران را تشریح و نقش حماسی مردم برای دفاع جانانه و غیرتمندانه از اقتصاد کشور را مورد تمجید و ستایش قرار داد. 

 

رئیس مرکز حراست وزارت اقتصاد ابراز امیدواری کرد: در اولین فرصت، گزارشی از اقدامات عملیاتی حراست ها  در راستای انجام مسئولیت های دفاع مقدس اقتصادی ارائه شود. 

 

این گزارش حاکی است، در ابتدای این نشست، محمدعلی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن تبیین آخرین وضعیت سرمایه انسانی و مالی بانک رفاه کارگران، طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به حجم گسترده متعاملين با بانک رفاه، این بانک، اجتماعی ترین بانک کشور است. 

 

همچنین سهمانی در بیان توانایی حراست ها اظهار داشت: حراست ها می توانند در درک ابعاد ناپیدای چالش های فرا روی بانک ها، تهدیدها را با ابزار های تخصصی خود شناسایی و کمک کنند تا این تهدیدها به فرصت تبدیل شود. 

 

شایان ذکر است، در این نشست، پس از ارائه گزارش تفصیلی اقدامات انجام گرفته برای ایفای تکالیف دفاع اقتصادی از سوی مدیران حراست ها، راهکارهای ارتقای کارآمدی دفاع اقتصادی بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد.
^